Zijn jullie op zoek naar een hele comfortabele 5 kamer hoekwoning (2016) met een riante tuin op het zuid oosten én een eigen parkeerplaats op het afgesloten terrein aan de achterzijde? Dan is dit heerlijke huis misschien wel jullie nieuwe stekje!
De Rilland Bathstraat ligt middenin de wijk Pendrecht die de laatste jaren volop in ontwikkeling is. Pendrecht is een onderdeel van Charlois en is opgezet volgens de “tuinstadgedachte” met relatief veel ruimte en groen en valt onder de Zuidelijke Tuinsteden. Zowel aan de Slinge als Plein 1953 vind je diverse winkels voor je dagelijkse boodschappen, maar je kunt er ook wat shoppen en lekker wat eten en/of drinken in 1 van de gezellige horecagelegenheden. Met vier basisscholen in de buurt is Pendrecht ook een kindvriendelijke wijk.
Op de begane grond kom je binnen in de ruime hal met garderobe, toilet en de meterkast. Vanuit de hal stap je de ruime en heerlijk lichte woonkamer met open keuken in. Vooral het zijraam zorgt voor erg veel extra lichtinval. Het licht leidt je eigenlijk gelijk naar de tuin waar de huidige bewoners met enorm veel plezier gebruik van maken. Als het ook maar een klein beetje te doen is, zitten ze al lekker buiten. Zij hebben er dan ook slim voor gekozen om een lange overkapping te maken, zodat je het hele jaar droog buiten kunt zitten. Mocht je een BBQ fanaat zijn kan je hier met een heater dus zonder problemen ook een sfeervolle winterbbq organiseren! De tuin is volledig betegeld en er staat in de schuur is genoeg ruimte voor alle fietsen. Door de poort aan de achterzijde loop je naar het afgesloten terrein waar je je eigen parkeerplaats hebt. Deze tuin is overigens extra breed groot door de hoekligging!
Terug in de ruime woonkamer tref je de riante zithoek, een gezellig eethoek en de ruime open keuken. Er is gekozen voor een mooie tegelvloer. De moderne hoogglans witte keuken is van alle gemakken voorzien. Een keramische kookplaat met daaronder de ingebouwde oven, een inbouw magnetron, inbouw koelkast en vriezer, een vaatwasser, afzuigkap en een mooi natuurstenen keukenblad. Daarnaast is er voldoende bergruimte, zeker doordat de keuken om de hoek is doorgebouwd waardoor er extra veel kastruimte is gecreëerd.
De begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Op de eerste etage treffen we een drietal slaapkamers van respectievelijk 13, 9 en 6 m2. De ruime en moderne badkamer is tot aan het plafond betegeld en voorzien van een ruime douche, een zwevend badkamermeubel met grote wastafel met mengkraan en daarboven een spiegel. Ook is er een handdoeken radiator en bevind zich in de badkamer een tweede toilet.
Op de tweede etage komen we aan op de overloop waar de wasmachine en droger zijn geplaatst. Daarnaast is er nog ruimte genoeg voor een kast voor alle wasmiddelen. De vierde slaapkamer is met ca. 20 m2 erg ruim en met een eventuele dakkapel zouden hier zelfs nog 2 slaapkamers van kunnen worden gemaakt. Onder de schuine kap is achter de schotten nog veel extra bergruimte (ca. 1,5 m diep) voor bijvoorbeeld de koffers.
Een ideaal huis op een heel fijne en rustige plek!
Pendrecht is in de jaren vijftig gebouwd. De wijk in Charlois loopt van de Groene Kruisweg in het westen, de Oldegaarde in het noorden, de Zuiderparkweg in het oosten tot aan het Havenspoorpad in het zuiden. Een grote herbouwoperatie heeft Pendrecht weer nieuwe vleugels gegeven. De wijk is zeer actief bezig om in 2030 helemaal aardgasvrij te zijn. Dat betekent dat we straks geen geiser, CV-ketel of gasfornuis meer hebben, maar onze huizen anders verwarmen en elektrisch koken. Duurzaamheid staat hoog in het vaandel.
Verschillende openbaar vervoervoorzieningen zoals bushaltes liggen op korte loopafstand. Met buslijnen 67, 68 en 72 is alles te bereiken en ook metrostation Slinge is dichtbij. Met deze lijn zit je met enkele minuten in het bruisende centrum van Rotterdam.
BIJZONDERHEDEN:
– eigen grond;
– bouwjaar 2016;
– circa 102 m2 woonoppervlakte;
– energielabel A
– verwarming en warm water middels stadsverwarming;
– riante tuin van 71 m2 op het zuid oosten;
– houten tuinhuis van ca. 7 m2
– eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein (inclusief);
– bijdrage Vereniging van Eigenaars parkeerplaats à € 15,- per maand;
– gelegen in een autoluw hofje;
– oplevering in overleg.
Verkopend makelaar: Yuri van den Ende
Ons advies bij het kopen van uw nieuwe woning? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!
RE/MAX, it’s the experience!
Kenmerken
Bouwjaar | 2016 |
---|---|
Grond | eigen grond |
Woonoppervlakte | 102 m2 |
Buitenruimte | tuin van 71 m2 op het zuid oosten |
Berging | schuur van 7 m2 in de tuin |
Aantal woonlagen | 3 |
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 4 |
Aantal badkamers | 1 |
Aantal toiletten | 2 |
Verwarming | warm water | Stadsverwarming |
Isolatie | Volledig geisoleerd |
Parkeren | Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein |
VvE-bijdrage | bijdrage Vereniging van Eigenaars parkeerplaats à € 15,- per maand; |
Oplevering | In overleg |
Downloads
Geen downloads beschikbaar
Wordt dit jullie nieuwe super comfortabele huis?
Bel snel voor een afspraak!
Bedankt voor je interesse. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.